Atwork, e-Dönüşüm projelerinin başarısı için mevcut yapıyı tanımlar, beklentileri ortaya çıkartmanıza yardımcı olur. Analizini gerçekleştirdiği iş süreçleri ile maliyet ve zaman kaybının önüne geçer, hedefe kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Tanımlama: Atwork, işletmenin var olan organizasyonel yapısını ve süreçlerini hızlandırılmış analiz çalışmasıyla en doğru şekilde tanımlar, dokümante eder ve ERP sisteminin işletmenize en doğru şekilde uyarlanmasını sağlar.

Fit-Gap: Atwork, işletmede gerçekleştirilen süreç tanımlama ile ERP sistemini karşılaştırır. Fit-Gap analizi ile işletmeye uygun implementasyonu ve hangi süreçlerde özel geliştirim ihtiyacı olduğunu belirler.

Proje Ekibine Aktarım: Atwork, dokümante ettiği tanımlama ve Fit-Gap analiz sonuçlarını proje ekibine aktarılarak, doğru implementasyon sürecinin başlatılmasını sağlar.

  • Düşük verim,
  • Kalitesiz ürün,
  • Sorumlusu belli olmayan süreçler,
  • İletişim kopuklukları kaynaklı hatalar vb.

Neden ne olursa olsun firmalar üstesinden gelemedikleri, sıkıntılar yüzünden yeniden yapılanmaya ihtiyaç duyarlar. Bu noktada, kapsamınız ister kurumsal yapılanma ister E-Dönüşüm olsun başarılı bir ERP geçiş süreci için Atwork, size ihtiyacınız olan en iyi hizmeti sunar.

Atwork, proje yönetiminde QPIC-R metodolojisi ve Agile + Lean + Kanban + Scrum yaklaşımlarını kullanmaktadır.

QPIC-R; İş süreçlerini, kalite standartlarını, veri-bilgileri, rolleri ve iletişim akışını tek bir matris üzerinde görmenizi ve sürekli iyileştirmenizi sağlar.

 

Call Now ButtonBilgi Alın: 0850 460 10 66