Sürükle, bırak, görselleştir..

Bir analiz aracı düşünün ki, şirketteki her profildeki kullanıcı kendi raporlarını hazırlayabilsin ve dinamik kokpitler ile çok büyük veri kümelerindeki gizli kalmış bilgiye ulaşabilsin. Artık Qlik Sense ile bu mümkün. Qlik Sense, bireyler, departmanlar ve kurumlar için tasarlanmış devrim niteliğinde bir self-servis veri görselleştirme ve veri keşfi aracıdır.

Qlik Sense ile verinizi hızla görselleştirin, en ince ayrıntısına kadar sorgulayarak, anında bağlantıları ortaya çıkarın ve fırsatları her açıdan görün.

Günümüzde her geçen gün daha fazla kişi daha fazla bilgi kaynağı ile etkileşime giriyor. Bilginin  çoklu ortamlarda yaşadığı ve güçlü araçlarla toplandığı  ve adeta bilgi patlamasının yaşandığı bu ortamda klasik raporlama yöntemleri artık  yeterli olmamaktadır. İş zekası uygulamaları işi gerçekleştiren şirket içi  çok farklı süreçlerdeki operasyonların,şirket dışı ekonomik habitatdaki işlerin  sadece geçmişteki hali değil gelecekteki durumlarının da incelenmesine yarar . Karar verme destek mekanizmalarını  harekete geçirecek ,sosyal ağ ortamlarında, mobil ortamlarda  üretilen veriyi analiz edecek ,iş stratejilerine yoruma dayalı değil veriye dayalı kaynak  üretecek tüm bunları kolay ve güvenli şekilde yapacak araçlara  gereksinim duyulmaktadır. İş zekası uygulamaları  verimlilik için önemli bir kaldıraç  etkisi göstermektedir.

İş Zekası Çözümleri

İşletmeniz İçin Profesyonel Çözümlere Kavuşun!