Check–Up (Hızlandırılmış Denetim)
Deneyimli danışmanlarımız tarafından verilen bu hizmet ile hem yasal sorumluluklarınız kapsamında insan hatası (veya manipülasyonu) ile oluşabilecek muhasebe finans işlemlerinizdeki tutarsızlıkların tespit edilmesi ve düzeltilmesi, hem de kullandığınız sistem verimliliğinin ve kurumunuz yapısına uygunluğunun tam ve eksiksiz olması hedeflenir.
Uygulama Danışmanlığı
Atwork, Workcube Catalyst’i işletmenizde hızlı biçimde kullanmaya başlamanız için uzun yıllara dayanan tecrübemizle size hızlı çözüm üretir. Uygulama danışmanlığı kapsamında İmplementasyon sürecinizi yönetirken şirket çalışanları, sistem entegratörleri ile koordineli bir iş birliği içerisinde hizmet üretilir.
Özel Geliştirim
Workcube Dev ürünü ve açık kaynak kodu ile müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda analizle başlayan özelleştirme süreci, özelleştirmenin işlev ve kapsamına göre uygun araçlarla gerçekleştirilir.
Eğitim Hizmetleri
Atwork, ERP, CRM, HR, İş Zekası veya farklı bir yazılım projesi eğitimlerimiz ile işletmelerde değer üretmekte, verimliliği arttırmaktadır.
Call Center & Destek

Atwork ekibi, hizmet sunduğu uygulamalarla ile ilgili olarak, kullanım yardımı, yeni iş taleplerinin yönetilmesi ve hatalar için kullanıcılara web, telefon ve e-posta yoluyla hizmet sunar.

Buluta Geçiş & Sistem Altyapı Desteği
Atwork, işletmelerin ihtiyacı olan tüm IT sistem ve alt yapı gereksinimlerini en verimli şekilde aşama aşama planlar, tasarlar ve yönetir. E-Dönüşüm projenizde ihtiyaç duyacağınız bulut mimarisine geçiş veya kurumunuz içerisinde ihtiyacınız olan güçlü IT altyapı oluşturma süreçlerinizi sizin adınıza yönetir.