Müşterileriniz, işbirliği içerisinde bulunduğunuz tüm iş ortaklarınız-tedarikçiler, bayiler, servisler, ortak proje yürütülen kişi ve şirketler, global distribütörler ile iş ve ilişkilerinizi, alışlarınızı, satışlarınızı, ticari işlemlerinizi dijital ortamda etkin bir biçimde yürütüp ve yönetebilirsiniz. İletişiminizi ve işlerinizi hem dijital hem de gerçek ortamda senkronize ederek akıcı hale getirip, ilişki maliyetinizi belirgin şekilde düşürebilirsiniz.

Fiziksel mağazanın neden olduğu kısıtlamaları ortadan kaldırarak müşterilerinizin ürünlerinize 7/24 ulaşmasını sağlayan e-ticaret sitenizi PROTEIN ile rahatlıkla kurarak çok kanallı perakende anlayışı ile sadece doğrudan satış için kullanmanın ötesine geçip, gerçek değerli müşteri deneyimlerini  yönetebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm fonksiyonlara tekelden sahip olup, yaşayan dinamik sitelerinizi dışa bağımlı olmadan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Protein; pratik yapısı, kişiselleştirilebilen ara yüzleri, diğer müşterilerin yorumları ve değerlendirmeleri, dinamik fiyatlandırma, Kampanyalar, sosyal medya, iletişim araçları, chatbotlar, fiziksel mağaza ile ürün karşılaştırma, talep planlaması, stok takibi, depolama gibi süreçlerin dijitalleşmesi sağlarken size çok kanallı satış imkanı sunmaktadır.

İçerik yönetiminden ödeme sistemleri entegrasyonuna işinizi, iletişiminizi ve ilişkilerinizi internet üzerinde de geliştirmek için

e-Pazarlama
Güçlü kişiselleştirme fonksiyonu sayesinde müşterinize özel web ve e-mail kampanyaları gerçekleştirebilir ve buna bağlı olarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

e-Ticaret
Müşterilerinize, gerçek zamanlı sipariş ve satın alma imkanı veren kapsamlı bir e-Ticaret fonksiyonu sunmaktadır.

e-Servis
Online iletişim araçları ile destek birimleri ve call center için ayıracağınız bütçenin önemli bir biçimde azalmasını sağlar.

e-Kariyer
İK işe alma sürecindeki, ilandan işe alma işlemlerine kadar geçen süredeki her türlü CV, görüşme, not, yazışmayı yönetmenizi sağlar.

 

Protein- Omni Channel B2B2C

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir