Atwork Bilgi Teknolojileri; kurumların iş süreçleri ve operasyonel bilgilerini dijitalleştirerek aksiyona dönüştürülmesini sağlayan, karar mekanizmaları oluşturulması konusunda stratejik teknoloji firmasıdır.

Dijital Dönüşüm Projeleri ile ERP Kurumsal Yazılım Çözümleri, İş Zekası, Kurumsal Mobilite, Cloud Sistemler ve İş ve Süreç Danışmanlığı konularında uygulama, yerleştirme ve uyarlama danışmanlığı vermekte olan deneyimli bir ekiple hizmet vermekteyiz.

Farklı ortam ve kaynaklarda oluşan ham verinin iş süreçlerinin sahipleri tarafından anlamlandırılmasına kolaylıkla kullanılmasına ve işlevsellikle kurumsal performans da artı değer katmasına odaklanmaktayız. Kurumların en önemli değeri olan veriyi analitik, ölçülebilir bir performans yönetim sisteminin merkezine oturtmayı ve bugüne bakarak geleceği tasarlamalarını sağlamaktayız.

Kurumsal gelişim felsefesiyle çıktığımız bu yolda, gelişmiş metodolojilerimiz, çeşitli sektörlerde elde ettiği deneyimlerimiz ve güçlü danışman ekibimiz ile yönetim sürecinin her aşamasını kapsayan gerçekçi çözümler sunmaktayız.

"Dijital Dönüşüm projeleri ile kurumsal verimlilik ve daha karlı iş modellerine sahip olmanızı sağlayan çözümler sunmaktayız."